Zapraszamy serdecznie do udziału w Konferencji dotyczącej zjawisk mobbingu i dyskryminacji, która odbędzie się w środę 30 listopada br. w budynku Cechowni w Gliwicach.

Konferencję organizują Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej Bona Fides oraz Fundacja Ajkum im. Anny i Józefa Kumorek z Katowic.

Celem konferencji jest rozpoczęcie dyskusji o możliwościach zapobiegania zjawiskom mobbingu i dyskryminacji w środowisku pracy. Wyniki przeprowadzonych przez nas badań wśród organizacji społecznych posłużą nam by spojrzeć na tę tematykę szerzej, z różnych perspektyw: pracownika, osoby zarządzającej dużą firmą czy też radcy prawnego uczestniczącego w procesach sądowych w tym obszarze.

Powiemy też o możliwościach wdrożenia procedur antydyskryminacyjnych i antymobbingowych (możliwość bezpłatnej implementacji w ramach projektu) i praktycznych korzyściach z nich płynących, z perspektywy pracodawcy i pracownika.

Gorąco zachęcamy do udziału!

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o potwierdzenie uczestnictwa za pośrednictwem linku https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeVqMF-5I4qrGqUvCOPPGZujIaHWl1AEUy-ra6cX2is1y4k6g/viewform

Do pobrania raport z badania już wkrótce!