Rozpoczęliśmy kolejną edycję akcji Masz Głos.

Dołącz i zmieniaj lokalną rzeczywistość!

Udział w akcji Masz Głos to możliwość zmiany swojego najbliższego otoczenia przy wsparciu doświadczonych koordynatorek i koordynatorów. To dostęp do szerokiej gamy materiałów edukacyjnych i możliwość uczestniczenia w bezpłatnych szkoleniach. To poznanie wielu wspaniałych osób z całej Polski, które – podobnie jak Ty – starają się coś zmienić w swojej okolicy. To wiele innych form wsparcia, dzięki którym Twoje działania mają większą szansę powodzenia. To także szansa na nagrodę „Super Samorząd”!

Jak dołączyć do akcji?  To proste!

Jeśli chcesz wziąć udział po raz pierwszy, zarejestruj się na  stronie: www.maszglos.pl/register/

lub

Jeśli brałeś/aś udział w akcji już wcześniej, zaloguj się na swoje konto na stronie www.maszglos.pl i dołącz do grupy regionalnej na edycję 2018/2019 (po zalogowaniu kliknij przycisk „wybierz grupę” w menu po prawej stronie).


Oprócz dołączenia na stronie, zapraszamy także do zapisania się do wydarzenia naboru do akcji (https://www.facebook.com/events/1926775274011722/) oraz do zaproszenia na nie swoich znajomych!

Nabór trwa do 2️⃣3️⃣ września.

Akcja organizowana jest przez Fundacja Batorego. Podobnie jak w poprzedniej edycji, akcję prowadzimy wspólnie z Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej BONA FIDESHomo FaberFundacja Aktywności Lokalnej i Stowarzyszenie POLITES.

➡️Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o akcji Masz Głos, zajrzyj na: https://www.maszglos.pl/o-akcji/czym-jest-akcja/