OFERTA PRACY – Koordynator/ka Projektów Wolontariatu Europejskiego

Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej BONA FIDES poszukuje osoby na stanowisko koordynatora/koordynatorki projektów programu Europejski Korpus Solidarności do pracy w biurze w Katowicach.

Zgłoszenia przyjmujemy do 22 kwietnia 2022 roku.
W tytule wiadomości prosimy wpisać: Koordynator/ka projektów EKS.

Wymagania:
– bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
– biegła znajomość języka angielskiego (min. poziom B2),
– mile widziana znajomość zasad programu Europejski Korpus Solidarności, w szczególności dot. wolontariatu,
– mile widziane doświadczenie w koordynacji projektów,
– bardzo dobra organizacja czasu pracy,
– wysokie umiejętności interpersonalne,
– dyspozycyjność,
– sumienność.

Obowiązki

– merytoryczne i finansowe zarządzanie projektem dotyczącym wolontariatu europejskiego,
– rekrutacja nowych wolontariuszy oraz organizacja ich czasu pracy,
– współpraca z organizacjami partnerskimi projektu w Polsce i zagranicą,
– współpraca z innymi organizacjami pozarządowymi,
– poszukiwanie nowych możliwości współpracy i inicjowanie kolejnych projektów wolontariackich,
– pisanie wniosków o dofinansowanie.

Co oferujemy?

– pracę w profesjonalnej organizacji z 20-letnim stażem,
– umowę o pracę na ¾ albo cały etat (do uzgodnienia) na zastępstwo za pracownice przebywającą na urlopie macierzyńskim,
– pracę w międzynarodowym zespole,
– elastyczny czas pracy,
– możliwość zdobycia doświadczenia w realizacji projektów międzynarodowych,
– możliwość uczestniczenia w międzynarodowych lub krajowych szkoleniach oraz
konferencjach.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego w języku polskim lub angielskim na adres mailowy: [email protected] Zgłoszenia przyjmujemy do 22 kwietnia 2022. W tytule wiadomości prosimy wpisać: koordynator/ka projektów EKS. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych zawartych
w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami”.