Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej BONA FIDES poszukuje osoby na stanowisko
Specjalisty/ki ds. promocji działań projektowych i wyników badania w ramach
projektu „Działasz – Szanujesz – Nie mobbingujesz!”
realizowanego z dotacji programu
Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i
Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Zgłoszenia przyjmujemy do 28 lipca 2022 roku.
W tytule wiadomości prosimy wpisać: Specjalisty/ki ds. promocji działań projektowych
i wyników badania.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, programów graficznych,
  • mile widziane doświadczenie w promowaniu projektów, organizacji wydarzeń
    promujących,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • dyspozycyjność,
  • sumienność.

    Obowiązki:

  • przeprowadzenie kampanii informacyjno-promocyjnej dotyczącej wyników
    monitoringu przeprowadzanego w ramach projektu,
  • organizacja konferencji prezentującej wyniki badania,
  • wysyłka raportu do bazy pełnomocników ds. NGO, bazy COP, RPO, NGO.pl i
    innych instytucji, które pomogą w jego dystrybucji.
  • opracowanie serii treści nagłaśniających problem i wysyłki tekstów do
    współpracujących dziennikarzy, przedstawicieli rządu, Jednostek Samorządu
    Terytorialnego, itp.,
  • pomaganie w przygotowaniu 10 filmików na platformę YouTube,
  • udział w min. 3 wydarzeniach kierowanych do NGO – np. targach, konferencjach
    online w celu promocji projektu i wyników badania,
  • rekrutacja organizacji pozarządowych, gotowych zaangażować się w wypracowanie
    modelowych procedur antymobingowych,
  • dbanie o stronę projektu oraz zarządzanie social mediami, publikowanie na nich
    treści,