Czym jest KOS?

Tworzymy sieć ludzi, którym nie jest obojętne, jak wygląda miejsce, w którym żyją. Zależy nam na tym, żeby nasz głos był słyszany i brany pod uwagę. Działamy wspólnie, żeby miejscowości województwa śląskiego się zmieniały.

Chcemy zachować bezstronność i niezależność w realizowanych przez nas działaniach. Dlatego tak ważne jest Twoje wsparcie!Jak dołączyć do KOS?

1

Wypełnij deklarację online lub pobierz plik do druku

2

Dokonaj pierwszej wpłaty

3

Wyślij wypełnioną deklarację lub dostarcz ją do naszego biura na ulicy Warszawskiej 19 w Katowicach

4

Poczekaj na kontakt z naszej strony

5

No i gotowe, jesteś członkiem Klubu! :-)

"Bona Fides łączy ludzi, którzy mieszkają obok siebie i mają pomysł jak zmienić swoje otoczenie, ale nie znają się i nie mają możliwoście połączenia sił, aby zrobić coś razem. Dzięki stowarzyszeniu na osiedlu Paderewskiego powstała prężnie działająca inicjatywa, która dąży do poprawy jakości życia na osiedlu i zwiększenia aktywności społecznej jego mieszkańców”.

Monika, liderka Inicjatywy Mieszkańców Osiedla Paderewskiego

Wspólnie osiągamy sukcesy

Nasze sukcesy:

Dzięki naszym działaniom 4500 mieszkańców zaczęło decydować jak będzie wyglądać ich najbliższe otoczenie.

Wygraliśmy dla Was ponad 400 spraw dotyczących prawa do informacji publicznej. Uważamy, że mieszkańcy mają prawo wiedzieć jak wydawane są publiczne pieniądze, gdzie i kiedy powstanie wysypisko śmieci czy obwodnica.

Pomogliśmy mieszkańcom zebrać ponad 10 milionów złotych. Nowy wodny plac zabaw na Dolinie Trzech Stawów, parking na osiedlu Ścigały, zielony skwerek na osiedlu Kukuczki - to tylko niektóre z naszych wspólnych osiągnięć.

Członkom KOS oferujemy:

Informacje o działaniach, które podjęliśmy dzięki Twojemu wsparciu oraz coroczne sprawozdanie merytoryczne z naszej działalności.

Zaświadczenie o kwocie przekazanej darowizny oraz dyplom KOS

Mały prezent od Stowarzyszenia :-)

Jak nas wspierać?

Ustaw w swoim banku stałe zlecenie, wpisując dowolną kwotę, którą chcesz przelewać na nasz rachunek: 49 2130 0004 2001 0272 7162 0001 Volkswagen Bank Direct Tytuł: Wpłata na cele statutowe. Przeznaczając nawet niewielką kwotę, wspólnie z nami stajesz się częścią wielkiej zmiany społecznej w swoim najbliższym otoczeniu!

Dołącz do KOS już dziś!

Deklaracja przystąpienia do klubu:

Kwota wsparcia:

Inna kwota: