Głównym celem projektu jest rozwój programu organizowania społecznościowego poprzez zwiększenie wiedzy z zakresu metody oraz tworzenia i rozwoju sieci organizacji społecznościowych na szczeblu krajowym. W ramach projektu zrealizowano 2 działania wyjazdowe do Wielkiej Brytanii.
W działaniu 1 uczestnicy projektu brali udział w szkoleniu przygotowanym przez partnera z zakresu metody organizowania społecznościowego.
W ramach działania 2 bezpośrednia grupa docelowa projektu ponownie odwiedziła organizację Citizens UK, by zwiększyć wiedzę na temat zarządzania programem i siecią organizatorów społecznościowych oraz promocją metody i rozwojem wolontariatu w programie OS. W ramach projektu przeprowadzono job shadowing dla organizatorów w trakcie którego mogli oni przyjrzeć się pracy poszczególnych osób związanych z organizacją Citizens UK Charity.

Projekt współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus +.

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej.
Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich
zawartość merytoryczną
erasmus+logo
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/bonafides/domains/bonafides.pl/public_html/wp-content/themes/bonafides/templates/grants/grants-single.php on line 60