Witamy w akcji!

Dołączyło do nas ponad 250 grup z całej Polski, 51 z nich to grupy nieformalne, a 75% pochodzi spoza miast wojewódzkich. Teraz przez dziesięć miesięcy będziemy wspólnie działać i wdrażać pomysły, które sprawią, że w Waszej okolicy będzie żyło się lepiej.

Jakie są następne kroki?

Skontaktujcie się z nami, porozmawiajcie o tym co chcielibyście robić w akcji.

Koordynatorzy województwa dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego:

Grzegorz Wójkowski Zespół

Grzegorz Wójkowski (Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej Bona Fides) – jestem absolwentem socjologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i prezesem Stowarzyszenia Aktywności Obywatelskiej Bona Fides. Zajmuję się koordynacją projektów, jestem autorem narzędzi monitoringowych oraz raportów dotyczących prawa do informacji publicznej, konsultacji społecznych i budżetów obywatelskich.e-

mail: [email protected]
tel.: 502 984 057

Iwona NowakIwona Nowak (Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej Bona Fides) – od 2008 r. aktywnie działam w sektorze NGO. Obecnie jestem członkiem Zarządu Stowarzyszenia Bona Fides, w którym koordynuję działania partycypacyjne. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach oraz wyjazdach międzynarodowych związanych z tematyką praw człowieka i aktywności obywatelskiej, m.in. w Kosowie, Wielkiej Brytanii, Norwegii i USA. Ukończyłam Europejski Program Magisterski w dziedzinie praw człowieka i demokratyzacji (E.MA). W 2015 r. uzyskałam certyfikat trenera w ramach Szkoły Trenerów “ECO21.PL”, prowadzonej przez Centrum szkoleń i rozwoju osobistego MERITUM.

e-mail: [email protected]

Zobaczcie też przygotowane przez nas scenariusze, w których znajdziecie inspiracje, w jakie działania warto byłoby się zaangażować.

Koniecznie zajrzyjcie też do naszej podpowiedzi: Kroki w akcji

Poznaj uczestników

Po zarejestrowaniu się na stronie www.maszglos.pl będziecie mogli zobaczyć kto również bierze udział w edycji akcji 2017/2018. Możecie nawiązać kontakt, wymieniać się doświadczeniami, dzielić pomysłami i wątpliwościami. Nie warto wyważać otwartych już drzwi!.

Życzymy powodzenia i bardzo cieszymy się, że jesteście z nami!