Kliknij TUTAJ, żeby pobrać darmowy program do rozliczeń PIT
lub wypełnij formularz ONLINE.

Pomóżcie nam chronić prawo do informacji i wspierać mieszkańców w aktywnym uczestnictwie w działaniach na rzecz swojego otoczenia.

Od 2003 roku monitorujemy władzę i sprawdzamy jak wydawane są publiczne pieniądze, szkolimy mieszkańców z dostępu do informacji publicznej, doradzamy, pomagamy pisać skargi i chodzimy do sądu, aktywizujemy mieszkańców do działań na rzecz swojej społeczności i pilnujemy by Wasze prawa były przestrzegane.

Cenimy niezależność, dlatego nie realizujemy projektów finansowanych przez władze lokalne. Dążymy do tego, żeby działalność Stowarzyszenia Aktywności Obywatelskiej Bona Fides była finansowana z wpłat osób indywidualnych.

Rozliczając swoje PITy nie zapomnijcie więc, że bardzo liczymy na Wasze 1%-owe wsparcie!

Jak przekazać 1% podatku?

Aby przekazać nam 1% Twojego podatku potrzebny jest nasz numer KRS – 0000183154.

Należy wpisać go w odpowiedniej rubryce deklaracji podatkowej: IT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-28 lub PIT-38. Nie musisz robić już nic więcej, to urząd skarbowy przekaże nam pieniądze.

Żeby ułatwić przekazanie 1% już dziś oddajemy w Wasze ręce darmowy program  PITScan 2017, do ściągnięcia tutaj lub do wypełnienia online.

Podatek możesz przekazać pracując na etat, umowę zlecenie, o dzieło, także będąc emerytką lub emerytem czy prowadząc działalność gospodarczą opodatkowaną 19% podatkiem liniowym. Twój 1% wesprze nas także jeśli sprzedałeś(aś) nieruchomość lub papiery wartościowe.

Jak jeszcze możesz nas wesprzeć?

  Opowiedz o nas swoim znajomym i zachęć ich do przekazania nam 1%.

  Umieść nasz baner na swojej stronie lub Facebooku

  Do podatku dodaj stałe zlecenie na comiesięczny przekaz dla Stowarzyszenia Aktywności Obywatelskiej Bona Fides, na numer konta: 49 2130 0004 2001 0272 7162 0001, a w tytule napisz „darowizna na cele statutowe”.